KUŽELKY – TŘÍKRÁLOVÝ TURNAJ 2024

oddíl kuželek TJ Zora Praha se účastnil v sobotu 6. ledna 2024 již devátého turnaje sezóny 2023 – 2024 a to 3. ročníku Tříkrálového turnaje, který se konal v České Třebové. Turnaje se účastnilo 8 hráčů:   

              Kamila Vlasákobá       kategorie B1            výkon  409      místo:   4

              Róbert Jaderko           kategorie B2            výkon  425      místo:   10  

              Jaromíra Nývltová       kategorie B3            výkon  594       místo:  6

              Jiří Matějný                  kategorie B3            výkon  480      místo:  11

              Jan Schejbal                kategorie B3            výkon  580      místo:   7 

              Jakub Polnar               kategorie OPEN       výkon: 576       místo:  4

              Zdeněk Horský            kategorie OPEN       výkon  540      místo:   7

              Zdeněk Štecha            kategorie OPEN       výkon   380     místo:   9

Nejvíc se dařilo hráčce Jaromíře Nývltové, která měla nejlepší výkon z oddílu. Také se dařilo i Jakubovi Polnarovi, který dosáhnul svůj nejlepší osobní výkon. Jakub Polnar také dosáhl nejlepšího umístění z oddílu. K umístění Kamily Vlasákové se nebudu vyjadřovat neboť kategorie B1 nesplňovala pro vyhodnocení účast minimálně 5 hráčů (účastnili se soutěže pouze 4 hráči). Celkově většina hráčů oddílu dosáhla na turnaji slabé výkony. V soutěži náhodně vylosovaných dvojic obsadil Jakub Polnar (Jozef Gruncl) 4. místo, Zdeněk Horský (Ivana Olšanská) 5. místo, Jan Schejbal (Žofia Škropeková) 6. místo, Jaromíra Nývltová (Silvia Vymazalová) 9. místo.

Zde celkové výsledky