Partneři

Za poskytnutou finanční podporu a záštitu na naše největší akce v roce 2018 děkujeme našim partnerům:

Magistrátu hlavního města Prahy
Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy
Nadačnímu fondu Českého rozhlasu ze sbírky Světluška
Nadaci Leontinka
ČEPS, a.s.

MČ Praha 4
MČ Praha 3

Díky jejich přispění jsme mohli realizovat celou řadu projektů:

Děkujeme i celé řadě dárců, kteří podporují naše aktivity koupí plánovacích kalendářů i všem příznivcům, kteří nám pomáhají.

Aktivity 2019

Díky grantům, dotacím, darům a našim donátorům, se nám i v letošním roce daří aktivně provozovat naše sporty.
V první polovině roku jsme kromě pravidelných tréninků, pořídili sportovní náčiní,  uspořádali řadu turnajů a sportovních aktivit:

Na přelomu ledna a února proběhlo týdenní soustředění na Muhu, která byla letos rozdělena na přípravu sportovců na náročné závody v běžeckém lyžování (např. Jizerská 50, běh Piastow, MR vč. biatlonu a řada dalších), ale zaměřili jsme se i na blind nováčky v této kategorii

10.3.2019 proběhl kvalifikační turnaj na mistrovství republiky ve zvukové  střelbě
10.3.2019 jsme uspořádali již 8.ročník memoriálu Jana Jelínka v showdownu jednotlivců – na počest jednoho ze zakladatelů showdownu u nás

V první polovině dubna proběhl Pražský přebor našich kuželkářů.
Převážně víkendové akce patří také našim turistům, kteří i přes zrakový handicap pořádají výpravy za krásami naší vlasti. Týdenní soustředění v Horní Malé Úpě a okolí se také vydařila.
Již tradiční soustředění našich vodáků, surfistů a příznivců vody proběhlo na přelomu června a července a to i přes nepřízeň počasí, si ji všichni zúčastnění užili
29.6. – 1.7.2019 jsme uspořádali mezinárodní turnaj v showdownu jednotlivců Zora 2019, kterého se zúčastnili kromě našich klubů také zástupci Slovenska a již tradičně Holanďané.
Souběžně, 29.6. proběhl další kvalifikační turnaj ve zvukové střelbě pod názvem Alpina Cup. I zde bylo silné zastoupení většiny klubů v ČR, opět se střílelo z pistolí i pušek
Samozřejmě, že se účastníme a využíváme všech možností prezentací našich sportů, např. Veletrojky, veletrhu neziskovek pořádaných MČ Praha 3.

I ve druhé polovině roku nás čeká řada zajímavých aktivit. Jednou z nich jsou i naše, již pravidelné, Otevřené turnaje, na které jste srdečně zváni. Sledujte nás na facebooku i webu, ať víte, kdy si můžete spolu s námi vyzkoušet sporty pro nevidomé.

Děkujeme za finanční i věcnou podporu našich aktivit všem našim podporovatelům a těšíme se, že si naše aktivity přijdete vyzkoušet.