Otevřené turnaje Poslepu 2017

V sobotu 11. listopadu se příznivci sportů pro zrakově postižené sešli v Praze v ZŠ Chelčického na již tradiční akci PO SLEPU. Goalball, showdown nebo zvukovou střelbu si mohli vyzkoušet nejen zrakově postižení, ale i ti, kteří nám pomáhají sportovat: rozhodčí, trenéři, nebo naši kamarádi a známí.

Je již jakási tradice, že ze sportovní akce se vždy vyzdvihují vítězové. Na těchto turnajích však v podstatě vyhráli všichni. Poháry si nakonec všechny kromě turnaje goalballových amatérů vybojovali Zoráci. Největší obdiv všech účastníků však měl tým Grilovců – čili mladí kluci z Brna Ben, Vašek, Šimon a Ondra z Litvínova.

Zoře za přispění městské části Prahy 3 se opět podařil krásný sportovní svátek, kde se všichni sportem baví.

Těšíme se na příští ročník, a doufáme, že se příjdete podívat. 🙂
Fanoušci goalballu