STŘELBA – BETELNÁ RANA 2023

Dne 10. června 2023 se ve druhém největším městě České Republiky konal 2. ročník Betelné rany v simulované zvukové střelbě. Kvalifikační závod probíhal v prostorách restaurace Bogota. Střílelo se ve dvou závodech a to z pistole a z pušky.

Pistolový závod byl jako vždy na dvou trenažérech po deseti ranách. Z pušky se střílelo dvacet ran ve stoje. V pistoli se podařilo získat bronzovou medaili v kategorii žen Martině Policarové, v mužích se nejlépe dařilo Karlu Novotnému, který se umístil na osmém místě. V kategorii ostatní se na bramborovém místě umístil Tomáš Zeman. Co se týká pušky, tak členové našeho oddílu v kategorii žen získali stříbrnou medaili díky Martině Policarové a bronzovou medaili získala Zuzka Duchoňová, v kategorii mužů se na bronzové příčce umístil Josef Gruncl a v kategorii ostatní stejné místo obsadil Tomáš Zeman. Již se těšíme na další kvalifikační závod, který proběhne dne 18. června a který bude pořádat náš oddíl TJ Zora Praha.

Celkové výsledky pistole a pušky

Zde se podívejte na fotografie.