STŘELBA – TVARŮŽKOVÁ STŘELA – PROPOZICE

Pozvánka na TVARŮŽKOVOU STŘELU 2023

TyfloCentrum Olomouc, o. p. s. a SK OLOMOUC SIGMA MŽ Vás srdečně zve na 17. ročník „Tvarůžkové střely“, který se uskuteční v sobotu 27. května 2023 v prostorách TyfloCentra Olomouc (I. P. Pavlova 69, 779 00 Olomouc). Turnaj bude zahájen v 9:00 hod., předpokládaný konec je kolem 15:00 hod.

Jedná se o kvalifikační turnaj v simulované zvukové střelbě z pistole a pušky, klání se bude konat dle platných pravidel, Všichni sportovci, členové ČSZPS, účastníci jakékoli aktivity organizované, konané, svolané nebo schválené ČSZPS, jsou mimo jiné povinni se řídit ustanoveními plynoucími ze „Směrnice pro kontrolu a postih dopingu ve sportu v ČR“. Tato směrnice je dostupná např. na webu ČSZPS v sekci Antidoping. Rozhodčí a asistent budou dohlížet na celkový průběh turnaje. Soutěžit se bude v kategoriích B muži, B ženy a ostatní.

Startovné pro soutěžící činí 200,- Kč. Doprovod požadující občerstvení uhradí taktéž 200,- Kč.

Přihlášky zasílejte do 19. května pouze na adresu lacina@tyflocentrum-ol.cz. Nezapomeňte uvést jméno a příjmení, oddíl a oční klasifikaci. Soutěžíte-li ve dvojici, uveďte v přihlášce také členy dvojice.

Bližší informace Vám rádi sdělíme na výše uvedené emailové adrese, nebo na tel. 730 870 775.

Popis trasy do TyfloCentra Olomouc naleznete na tomto odkaze: https://www.tyflocentrum-ol.cz/popis-trasy-do-tyflocentra-olomouc-i-p-pavlova-hlavni-budova-tyflocentra/