Bowling na startovači

Krásný den vám fanouškům našich sportů. Rádi bychom vám ještě jednou popřáli vše nejlepší do nového roku, a zároveň vás poprosili o jednu maličkost. Náš bowlingový oddíl plný mladých talentů ještě stále shání peníze na své tréninky v roce 2017 přes internetový startovač. Dali si za cíl vybrat rozumných 25 000 korun, což je za celý rok trénování velmi střídmý odhad. Nicméně ještě jim zbývá pěkný kousek k cílené částce. Na startovači je překročení cílové částky klíčové, protože jinak oddíl nedostane nic. Proto bychom vás rádi poprosili, abyste nám přispěli. Byť i malá částka nám pomůže dosáhnout cíle. Kromě dobrého pocitu a naší vděčnosti navíc můžete získat třeba ručně kreslené triko s bowlerem. 🙂 Přispět můžete na tomto odkazu: Startovač.

Kuželky s koulí

Děkujeme za vaší podporu, a těšíme se na setkání, třeba na jednom z našich turnajů nebo vycházek.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..