CYKLISTIKA – STRNADOVA 30 – 2022

CYKLISTICKÝ ZÁVOD STRNADOVA 30 – XXXV.ročník – 25.6.2022

Závod je velice vlídný a oblíbený, působí rodinným dojmem a člověk se na něm cítí jako doma 🙂 Start i cíl je od zámku v Růžkových Lhoticích, poblíž Čechtic, kde právě nádvoří zajišťuje celé dění závodu, zázemí, občerstvení i vyhlašování vítězů. Parkování je hned za areálem na louce. Terén je ve zdejší krajině značně kopcovitý, takže si závodníci také sáhnou na své dno.

Tohoto závodu se zúčastnili 3 tandemy ve složení:

Petr Fábera a pilot Libor Holub

Ivo Budil a pilot Petr Müller ml.

Kamila Vlasáková a pilot Jan Vedral

Zlatou medaili v tandemech vybojoval Petr Fábera s Liborem Holubem s časem 0:54:18,2 (celkově na 11. místě), Ivo Budil se svým pilotem Petrem Müllerem mladším získali 2. místo v tandemech s časem 1:11:5,5 (celkově na 42. místě) a Kamila Vlasáková s Janem Vedralem zůstali na 3. místě s časem 1:22:55,9 (celkově na 52. místě). Celkem bylo 62 závodníků ze všech kategorií.