CYSKLISTIKA – CYKLOSOUSTŘEDĚNÍ 2023

CYKLOSOUSTŘEDĚNÍ – Hradištko ?

Ve dnech 4.- 6. srpna 2023 se konalo soustředění tandemové cyklistiky v Hradišťku u Štěchovic. Obec Hradištko se nachází na území mezi Vltavou a Sázavou před jejich soutokem, v okrese Praha-západ, kraj Středočeský.

V pátek byl sraz účastníků na chatě Petry Polákové, naší členky. Zúčastnili se Dan Špringel, Ivo Budil, Petra Poláková, Lucie Krchovová a Petr Müller st.

V sobotu ráno začalo vydatně pršet, tak jsme se byli jen projít po okolí a večer na závodišti bikrosových kol a Elán Revivalu ve Štěchovicích.

Kvůli dešti odřekli i ostatní účastníci oddílu. V neděli jsme čekali na lepší počasí. Po poledni jsme se dočkali, tak jsme vyjeli. Nejdříve k elektrárně a pak Štěchovickým kopcem do Nového Knína. Odtud zpět přes Mníšek pod Brdy, celkem 40 kilometrů. Důležitá byla souhra a nadšení Lucie a Petry, které spolu jely poprvé a Luci ještě navíc poprvé řídila tandem ?.

Nakonec i přes nepřízeň počasí soustředění splnilo účel.