KUŽELKY – MČR JEDNOTLIVCŮ 2024

Členové oddílu kuželek TJ Zora Praha z. s. se v sobotu 4. května 2024 účastnili posledního turnaje v sezóně 2023 / 2024 – MČR jednotlivců které se konalo na kuželně Konstruktivy v Praze. Turnaje se účastnilo pět hráčů: 

              Kamila Vlasáková       kategorie B1           výkon 356        místo:  5

              Róbert Jaderko           kategorie B2           výkon 498        místo:  5

              Jaromíra Nývltová       kategorie B3           výkon 493        místo:  9

              Jiří Matějný                  kategorie B3           výkon 534        místo:  7

              Jakub Polnar               kategorie OPEN      výkon 495        místo:  6

Všichni hráči oddílu podali na MČR jednotlivců slabé výkony. Celá sezónu 2023 – 2024 se nesla v podobném duchu výkonosti celého oddílu. Bylo by se potřeba nad tímto zamyslet a zhodnotit celkovou tréninkovou morálku hráčů a také přístup k reprezentaci oddílu TJ Zora Praha. 

Mistry ČR jednotlivců v kategorii B1 se stala Anna Paulusová z oddílu Zrapos Opava výkonem 692 kuželek, v kategorii B2  se stal Petr Mrkvička z oddílu Zrapos Opava výkonem 662 kuželek, v kategorii B3 se stal Josef Gruncl z oddílu SK Slavia Praha výkonem 643 kuželek a v kategorii OPEN se stala Marie Gutová z oddílu TJ Jiskra Kyjov výkonem 615 kuželek.

V příloze celkové výsledky z MČR jednotlivců a pár fotografií.

za oddíl kuželek: Róbert Jaderko