STŘELBA – LÁZEŇSKÝ POHÁR – 2024

V sobotu 27. dubna 2024 proběhl další kvalifikační závod na MČR v simulované zvukové střelbě z pistole, který byl součástí kuželkářského turnaje. Tento závod „Lázeňský pohár“ se konal v Karlových Varech.

TyfloCentrum Karlovy Vary přivítalo závodníky, kteří se utkali v kuželkách a ve zvukové střelbě. Letos to byl již 30. ročník Lázeňského poháru a 2. ročník Memoriál Pavla Rogaczewskeho.

Naši TJ Zoru Praha z. s. zde reprezentovalo sedm nadšených střelců. Střílelo se pouze z pistolí. V kategorii ostatní vybojoval 3. místo Tomáš Zeman. Za dvojice se umístili též na 3. místě Michaela Málková s Janem Schejbalem. I přesto, že se umístili na bronzových pozicích, tak si bohužel nenastříleli potřebný počet bodů na kvalifikaci.

Podrobnosti k závodu najdete v propozicích a jak se všem vedlo ve výsledcích.