Nedělní Střezimíř (turisté)

Minulou neděli jsme se s naším turistickým oddílem vydali na každoroční pochod do Prčic. Tentokrát jsme se však rozhodli kvůli našemu průvodci cestu zkrátit, protože se necítil úplně fajn. A dobře jsme udělali. Počasí totiž bylo na draka. I tak jsme se však s partou ostřílených dobrodruhů vydali na cestu do Střezimíře, kde náš pochod začínal. Ve Střezimíři nás čekalo příjemné překvapení, začalo svítit slunce.

Výlet začínal ve Střezimíři na nádraží

Cesta nám z počátku ubíhala rychle, ale postupně to šlo pomaleji a pomaleji. Odbočili jsme totiž do lesa. Díky tomu jsme postupovali pomaleji, ale zato jsme si mohli plně užít krásnou přírodu jižních Čech. Překonat celých jedenáct a půl kilometru nám zabralo drahnout chvíli. Po poledni jsme však konečně dorazili do našeho cíle.

Na dnešním výletě převažovali chlapi

Cestou jsme také testovali naše nové zorácké čepice, ve kterých nás bezpečně rozeznáte na velkou dálku. 🙂

Konečně jsme dorazili do Prčic

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..