SHOWDOWN – SLOVAK OPEN 2023

?SHOWDOWN SLOVAK OPEN 2023

Showdownový turnaj 16. – 18. 2. 2023

ŠAMORÍN, okres Dunajská Streda, Slovensko

Letos se konal 1.ročník nového světového poháru v showdownu ve slovenském Šamoríně. Za naši TJ se jej zúčastnil Ondřej Kodet, kde bojoval o důležité body do světového žebříčku ?

Ondrův postřeh:

„Na to, že to byl 1.ročník, z mého pohledu byl velmi kvalitně obsazen a uspořádán ve všech směrech. Ubytování na vysoké úrovni, špičková jídla, dostupnost do heren, přístupnost informací na internetu, což v dnešní době je základ. Asistentů bylo také dost.

A co se týče her, tak v základních skupinách jsem ze čtyř zápasů tři vyhrál a postoupil jsem do šestnáctky Zde se mi bohužel však často nedařilo, byť o jeden míček. Celkově jsem tedy obsadil 16. místo.

Děkuji Zoře za možnost se zúčastnit a doufám že budu moci jezdit hrát i nadále“