Showdown – výsledky

14.5.2016 –  se hrál v naší klubovně v Točité ulici v Praze poslední zápas našeho družstva v Českém poháru. Družstvo bylo ve složení: Luboš zajíc, Martin Pouch, Ladislav Rada a Václav Komůrka. Naši hráli nejlíp ze všech zápasů si odnesli plný počet bodů. Pohár tak opět připadl našemu týmu. Na zápas se přišel podívat i prezident ČSZPS, Pan Jaroslav Pata. K přátelské atmosféře přispěli všichni, hráči, rozhodčí i diváci.

Poháru se účastnilo celkem pět týmů z celé ČR. Tým Pavlové ve složení David, Michelfeit, Pavelka a Paseka, tým Zora Praha ve složení Pouch, Zajíc, Rada, Komůrka, tým Jiskra Kyjov 1 ve složení Mertová, Šebestová, Koplík, Tým Jiskra Kyjov 2 ve složení Vrtková a Komosný, a SK Sigma Olomouc s týmem Hájek, Kubáč, Řezucha, Dokoupil, Skála, Burešová a Trnečková.

Zdraví, Petr Mira.