mezinárodní symbol slepoty

Oddíl windsurfingu TJ ZORA Praha z.s.

logo Zora

(zrakově postižených)

Pštrossova 33,PSČ: 110 00,Praha 1, telefon: 224 934 647

Sponzorem tohoto roku je Eva Dhawan
(věnovala prkna pro pokročilé)

názorný výklad, jak vlastně můžeme surfovat

vir

Ahoj všichni,
byl jsem se tento víkend osobně podívat na Bezdrevu a potvrdila se informace, že voda v rybníce je na stavu téměř podzimního vypuštění - na přiložených fotkách lze vidět, že voda začíná desítky metrů od obvyklého břehu. Takže mimo problému s problematickou možností dodržovat v podmínkách kempu hygienu včetně společného vaření vzhledem k současné epidemiologické situaci se přidal i tento problém... Jednoznačně tedy bohužel převažují argumenty, které mne nutí v tomto roce surfy vynechat - a o to víc se těšit na rok další, kdy už doufejme nebudou hrozit karantény a snad i voda se nám do té doby vrátí. Sdělení mne netěší a pevně věřím, že si poznamenáte začátek července 2021 už teď do svých kalendářů!
Zdraví Robert Vachule a spol.

Bezdrev 2020

Chci vám ještě jednou poděkovat za vše, co pro nás děláte. Je moc príma, že na nás myslíte, že nám v obchodě vycházíte vstříc.
Príma by bylo, kdyby si někdo troufl pozvat třeba nevidomého Luboše Zajíce na surf během roku.
Kdyby někoho lákalo zahrát si proti nám bowling a zaplatit nám na rok tréninkovou dráhu aby ten zápas pak vůbec měl smysl,
budeme také velmi vděčni. Za všechno ještě jednou děkujeme.

Ohlédnutí za jinými ročníky:

Případné dotazy adresujte na:obrázek dopisní obálky vachuler@volny.cz