KUŽELKY – 7. ROČNÍK MČR DVOJIC

Členové oddílu kuželek TJ Zora Praha se účastnili v neděli 24.3.2024, 12. turnaje sezóny 2023 – 2024 a to MČR Dvojíc, které se konalo na kuželně SK Praha Žižkov, Pitterova 5, Praha 3. Je to turnaj mužských, ženských a smíšených dvojíc. Dvojice mohli být vytvořeny z hráčů v rámci oddílu nebo i s hráčem jiného oddílu. MČR Dvojíc se mohli účastnit jen kategorie B1, B2 a B3. Turnaje se účastnilo našich 5 hráčů: 

– soutěž mužských dvojíc:

 Jiří Matějný (527)Róbert Jaderko (584)                  celkem:   1111    místo:   5

– soutěž ženských dvojíc:

Jaromíra Nývltová (603) – Helena Hradilová (623)      celkem:   1226   místo:   4

– soutěž smíšených dvojíc:

Jaromíra Nývltová (603) – Jiří Matějný (527)              celkem:   1130    místo:   8

 Kamila Vlasáková (462) – Jan Schejbal (555)            celkem:   1017    místo:  10

Nejvíc se dařilo ženské dvojici Jaromíře Nývltové s Helenou Hradilovou a mužské dvojici Jiřímu Matějnému s Róbertem Jaderkem. Jaromíra Nývltová dosáhla nejlepší výkon z oddílu a znovu překonala hranici 600 kuželek (603). Kamila Vlasáková dosáhla podstatně lepšího výkonu než posledně a přiblížila se k hranici 500 kuželek.

MČR mužských dvojíc se stali Petr Mrkvička – Josef Paulus z Opavy, MČR ženských dvojíc se stali Anna Paulusová – Žofie Škropeková z Opavy a MČR smíšených dvojíc se stali Anna Paulusová – Petr Mrkvička z Opavy. Mimořádný a celkové nejlepší výkon turnaje dosáhla Anna Paulusová, která jediná překonala hranici 700 kuželek (733).

za oddíl kuželek     Róbert Jaderko

Jak vše dopadlo si přečtěte ve výsledcích z tohoto turnaje.

Bližší informace v přiložených propozicích turnaje.

Zde je možné podívat se na fofografie

Všem gratulujeme k jejich umístění.