Windsurfing

Dalším z našich netradičních, ale i velice oblíbených sportů je surfování. Klasické plážové plachtění na prkně s větrem ve vlasech a úsměvem na tváři se u nás docela ujalo. Na letošním soustředění v Jižních Čechách se sešlo přes dvě desítky nevidomých společně se spoustou dalších lidí.

Oddíl windsurfistů se částečně kryje s vodáky. Mají toho totiž hodně společného. Kromě nadšení pro vodu a dobrodružství, také společného vedoucího, p. Vachuleho.

KONTAKT:

Vedoucí oddílu – VACHULE Robert
email: vachuler@volny.cz

Zástupce vedoucího oddílu – MOJŽÍŠEK Jiří
pevná linka: +420 235 318 457
mobil: +420 777 003 055 (Iva Mojžíšková)
e-mail: mojza@quick.cz

Stránky windsurfistů

Vodáci

Rafty, gumózy a jiné měchuřiny, kanoe, kajaky, a vůbec všechno co se točí kolem vodáctví je u nás jako doma. Náš vodácký oddíl tvoří několik odvážlivců, kteří se nebojí ničeho, a už vůbec ne sjíždění řeky.

Oddíl je to pravda menší, ale naše parta zažívá zábavy dost. Scházíme se úterky v loděnici a trénujeme na Vltavě, pokud to podmínky dovolují na Modřanské šlajsně. Kamenný přívoz, Lužnice, Stvořidla …. a další akce, kterých se účastníme, jsou pro nás adrenalinem i zábavou.

KONTAKT:

Vedoucí oddílu – VACHULE Robert