STŘELBA – Přerovský Zubr 2020

V sobotu 1. února proběhl druhý letošní kvalifikační závod v simulované zvukové střelbě, jehož pořadateli byly Odbočka SONS Přerov a SK Olomouc Sigma MŽ ve spolupráci s TyfloCentrem Olomouc o. p. s. a kam vyrazila i početná výprava střelců z TJ Zora Praha. Střelci se tentokrát sešli v přerovské restauraci U Madony, jejíž omezené prostory neumožnily uspořádat závod ve střelbě z pušky. Závod v pistoli nabídl velmi zajímavý průběh. Střílelo se ze dvou těžkých natahovacích pistolí na dvou starších trenažérech, což některým střelcům zřejmě nevyhovovalo, ne tak střelkyním z TJ Zora.

Přerovský Zubr - muži Přerovský Zubr - ženy

 

 

 

 

 

 

V kategorii Ženy B1 – B3 se překvapivou vítězkou stala naše Renata Vítová před Evou Macháčkovou z SK Handicap Zlín a Lenkou Matějnou opět z pražské Zory. Aby toho nebylo málo, 4. místo obsadila Martina Policarová a 5. místo Jaromíra Nývltová. Zoráckým mužům se už tolik nedařilo. V kategorii Muži B1 – B3 skončil náš Jiří Matějný na 9. a František Duchoň na 10. místě. V kategorii Ostatní si nejlépe vedl Tomáš Zeman na 3. místě. Další kvalifikační závod se bude konat v neděli 15. března v Praze