STŘELBA – NĚŽNÉ TÓNY JARNÍ STŘELBY – 2024

V neděli 17. března 2024 se uskutečnil třetí kvalifikační závod roku 2024 v simulované zvukové střelbě z pistole a pušky, který pořádala TJ Zora Praha z. s.

Byl to 28. ročník Něžných tónů jarní střelby. Přihlášený počet závodníků byl opravdu rekordní, sešlo se nás padesát devět střelců. Organizačně se vše dalo zvládnout jen díky ochotě některých domácích závodníků, kteří si odstříleli své limity již v sobotu 16. března 2024. Udělení pořadových čísel vše urychlilo. O hladký průběh se také zasloužili dobrovolníci, kteří ochotně a trpělivě pomáhali zrakově postiženým, jak u terčů, tak i v prostorách mimo střelnici. Díky drobným sponzorům mohli být ti nejlepší odměněni maličkostmi.

Velké díky patří NF ČR Světluška a NSA, kteří nás finančně podpořili a závod se mohl uskutečnit.

Chcete-li se dozvědět jak celý závod proběhl podívejte se na propozice a výsledky pistole a pušky.

Na tomto místě fotografie ze závodů.