STŘELBA – TVARŮŽKOVÁ STŘELA 2023

Jako každoročně tak i letos konal již 17. ročník „Tvarůžkové střely“. Jedná se o kvalifikační závod v simulované zvukové střelbě, po roční odmlce se k závodu z pistole přidal i závod v laserové pušce. Z pistole se střílelo jako obvykle dvakrát deset ran ve stoje s rukami bez opory, co se týká výsledků z pistole, tak v kategorii žen jsme měly na třetím místě Zuzku Duchoňovou s celkovým počtem 180 bodů, v kategorii mužů, se našemu oddílu příliš nezadařilo, ale v kategorii ostatní obsadil krásné páté místo Tomáš Zeman. Jak jsem již zmínil po pauze se také v Olomouci střílelo z laserové pušky a to konkrétně dvakrát deset ran a to v sedě s oběma lokty opřenými o stůl. Co se týká výsledků z pušky tak v kategorii žen Martina Policarová se umístila na druhém místě s počtem 196 bodů, v kategorii mužů absolvoval Karel Novotný rozstřel o třetí až čtvrté místo, nejprve nastřílel 197 bodů a v rozstřelu prohrál o pouhý půl bod a tím pádem skončil na bramborové pozici, co se týká kategorie ostatních tak stříbrná medaile cestovala do České Lípy s Hankou Petrášovou s celkovým počtem 190 bodů a na pátém místě se umístil Tomáš Zeman s celkovým počtem 167 bodů.

Závody jsme si patřičně užili a Již se těšíme na další kvalifikační závod, kterým bude Betelna rana, která se bude konat v Brně.

Podrobné výsledky pistole a pušky

Zde jsou fotografie ze závodů.