VLTAVA RUN – 2024

Co Vltava Run spojí, člověk nerozdělí!

Ve dnech 11. – 12. května 2024 se uskutečnil tradiční Vltava Run. Nevidomí a slabozrací běžci podeváté zdolali 360 km a doběhli ze Šumavy až do Prahy!

Skoro každý si při tom sáhl až na dno svých sil – 58 letý nevidomý Ivoš, který s námi letos běžel už podeváté, i 16letá Ema, pro kterou to byl vůbec první Vltava Run.

Cílem jsme ale prolétli v naprosté euforii! Atmosféra závodu a týmový duch, který nás při něm vždy provází, jsou naprosto jedinečné! Tak jedinečné, že i po tom obřím výdeji energie odcházíme domů zázračně pozitivně nabití.

❤️ Respekt všem 20 statečným členům našeho letošního Dream Teamu! ❤️‍🔥

❤️ Poděkování patří taky úžasným organizátorům v čele s Květou, Míšou a Láďou, všem skvělým fanouškům na trati, parťákovi Leontinky Maximovi z „Jeden na jednoho“, společnosti FM Logistic Česká republika a White Trans, bez jejichž minibusů bychom se ani nedostali z Prahy – a letos poprvé i koukavým běžcům Verče, Honzovi, Jendovi a Hostinec U Jendy s Bohoušem, kteří posílili náš team!