BSC PRAGUE SHOWDOWN CUP 2023

Sportovní centrum Nymburk ve dnech 29. března – 2. dubna 2023 umožnilo uspořádání prestižního 7. ročníku BSC Praque showdown cupu 2023. Jedná se o turnaj v showdownu jednotlivců. Celkem si přijelo zahrát čtyřicet žen a šedesát dva mužů z patnácti států. Hrálo se na sedmi stolech české výroby.

Systém hry byl rozdělen do základních skupin po třech či čtyřech, kdy postupovali první dva hráči do nadstavbové skupiny o 1.-32. místo, kam postoupil náš hráč Ondra Kodet. Zde skončil na čtvrtém místě a spadl do skupiny, kde se hrálo o 17.-32. místo. Boj o umístění 17.-24. místo vyhrál a dále se mu nepodařilo vyhrát v zápase s Davidem Hájkem ze SK Sigma Olomouc a ani s Pavlem Michelfeiten z Tandemu Brno a skončil na 24. místě. Toto umístění považuji za výborné v tak silné konkurenci hráčů, kteří zde byli.

Ubytování a stravování bylo zajištěno v SC Nymburk opět na velmi vysoké úrovni. Pořadatelům patří velký obdiv, že tak velký turnaj nejen zorganizovali a dokázali ho zajistit tak, aby proběhl bez problémů.

Zde si můžete podívat jak zápasy probíhaly:

Groups & Standings – | BSC Prague Showdown Cup 2023 | Blind Sport Club Praha | GameResultsOnline.com