SHOWDOWN – JARNÍ TURNAJ ŽÁKŮ 2023

24. dubna 2023 se uskutečnl „Jarní turnaj družstev žáků“ základních škol z celé České republiky.

Zastoupení na tomto turnaji měly školy z Brna, Opavy, Prahy Hradčan a domácí z Náměstí Míru. Celkem přijelo dvacet jedna hráčů. Každá ze škol měla své družstvo, pouze domácí utvořili dvě družstva, mladších a starších hráčů. Zápasy byly vyrovnané, atmosféra výborná a spokojenost nad dosaženými výsledky byla cítit z radostí dětí.

Jak tento turnaj dětí dopadl:

  1. místo družstvo Hradčany
  2. místo družstvo Opava
  3. místo družstvo Praha B – starší žáci
  4. místo družstvo Praha A – mladší žáci
  5. místo družstvo Brna

O regulérnost, rozhodování a hladký průběh zápasů se starali rozhodčí ve složení M. Kipeť, J. Bradáčková, P. Škrobánková a R. Vítová.

Děti ze ZŠ na Náměstí Míru měli možnost poprvé vyzkoušet nové brýle Goalfix, které jim poskytla Nadace Leontýnka.

Závěrem bych rád poděkoval všem za přípravu tohoto sportovního setkání, předně pí. ředitelce M. Malotové, pí. A. Staňkové a pí. J.Trefné. Dále pak všem rozhodčím a všem kdo přispěli k tak hezkému dni. Všichni už se Těšíme, že se za rok zde opět setkáme.

Radek Primák