KUŽELKY – VELIKONOČNÍ TURNAJ 2024

Hráči oddílu kuželek TJ Zora Praha z. s. se zúčastnili v sobotu 20. dubna 2024 28. ročníku Velikonočního turnaje, který se konal v Opavě. Turnaj se hrál na 100 hodů. Turnaje se účastnili 3 hráči:       

              Jaromíra Nývltová       kategorie B3            výkon  422       místo:  12.                           

              Jiří Matějný                  kategorie B3            výkon  407      místo:   13.                           

              Zdeněk Horský            kategorie OPEN       výkon  420      místo:    5.                           

Všichni tři hráči dosáhli přibližně stejného výkonu. Celkově však hráči oddílu dosáhli na turnaji slabé výkony, hlavně v porovnaní s mezinárodní konkurencí. Slabé výkony se projevily i v umístění v soutěži družstev, kdy oddíl TJ Zora Praha skončil na 13. místě z 15. družstev.

V příloze výsledky

za oddíl kuželek     Róbert Jaderko