STŘELBA – ZLÍNSKÉ KRUHY – 2024

V sobotu 6. dubna 2024 proběhl další kvalifikační závod v simulované zvukové střelbě z pistole a pušky. Tentokrát se účastníci setkali v sídle oblastní odbočky SONS ve Zlíně, kde se tento závod konal.

Na tento závod jsme se dostavili i my v hojném počtu jedenácti soutěžících. Našim mužům se tentokrát nezadařilo. Nepřivezli si medaili v pistoli a ani v pušce. Pověst zachránily ženy M. Policarová v pistoli zlato, v pušce bronz a E. Pechová v pušce zlato v pistoli bronz. V obou kategoriích získaly tedy dvě zlaté a dvě bronzové medaile. Dvojice M. Policarová a J. Gruncl získala v pistoli zlato, v pušce bronz a E. Pechová + K. Novotný vybojovala v pistoli a pušce stříbro.

Ve Zlíně jsme se všichni cítili dobře, celý den byl ve znamení klidu a pohody.

Bližší informace k tomuto závodu si můžete přečíst v proposicích. Pro zájemce jak vše dopadlo se můžete podívat na výsledky pistole a pušky. Můžete se podívat na fotografie .

Vítězům gratulujeme !