Vital Sport 2016

Decathlon, neboli desetiboj, je atletická disciplína, které se věnují sportovci z celého světa. V našich řadách bohužel žádného Romana Šebrleho nemáme, ale přesto jsme se decathlonu účastnili. Sice ne jako účastníci, ale to nevadí. I to se počítá. 10. a 11. září se v Centru Černý most konal festival Vital sport, na němž se představilo více než 70 sportů a aktivit, které si mohli návštěvníci centra bezplatně vyzkoušet. Tam jsme samozřejmě nemohli chybět!
Naše zorácká výprava na Černý most čítala hned několik sportů. V sobotu plachtění a showdown, v neděli k showdownu přibyla ještě zvuková střelba a tandemová cyklistika. Akce to byla pěkná a vydařená, naše sporty si vyzkoušela spousta lidí, a hlavně dětí.

Showdown si oblíbily hlavně dětiVelice oblíbené byly showdownové zápasy rodičů proti svým potomkům, a také tvrdé souboje mezi kluky. Zajímavým zpestřením bylo také budoucí youtuberské duo, které se rozhodlo svoji hru natáčet na telefon. Bohužel jim to zrovna dvakrát nešlo, tak jsme zvědaví, kolik lajků video získá.

Také o plachtění byl zájem, i když řada lidí dala přednost nedalekému nácviku potápění. Venku totiž bylo nesnesitelné horko.

To v neděli se kolony tvořily zejména u zvukové střelby. Možná tomu taky trochu pomohl vedlejší stánek, kde se zkoušela virtuální realita a střelba na mimozemšťany. Střelci od vedle to pak vzali rovnou k nám.

Skvělá akce, děkujeme organizátorům, a těšíme se zase za rok! 😉

 

Více obrázků z akce naleznete v naší fotogalerii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..