VZPÍRÁNÍ – Sezona 2023

26. listopad 2023 byl úspěšným dnem, kdy jsem zakončil závodní rok 2023! Byl to skvělý závod, mohl jsem si vyzkoušet závody republikového šampionátu se zdravými trojbojaři. Do Jihlavy jsem jel s cílem dnes konečně pokořit ten osobní rekord a vyhoupnout se na 100 kilogramů, což se mi povedlo. A to, že to cinklo bronzem je moc krásná nadstavba a odměna za tu dřinu a pěkně velký kus cesty, který jsme společně s mým trenérem @martin.stoppl.coach ušlo, kterému tentokrát patří jedno velké a velmi speciální poděkování. Rovněž toto velké a speciální poděkovaní patří Pepovi Polnarovi, předsedovi našeho oddílu @tjzorapraha jednak za finanční podporu. A pak tedy. Martinovi a Pepovi moc děkuji za rychlé a obětavé vyřízení mé licence a administrativních náležitostí k mému dnešnímu startu. Vám všem moc a moc děkuji za projevenou podporu v celém závodním roce 2023. Ještě děkuji lidem z @team_junykorn za spolupráci a hecování. Ač jsem byl ještě v letošním roce pozván na jeden závod, již jej vynechávám. V prosinci si dávám odpočinek a taky prostor a čas věnovat se jiným věcem. Všem tedy ještě jednou posílám obrovské díky!

Odkaz na – vzpírání