STŘELBA – Novoroční trefa Ostrava 2017

Dne 21.1. se náš střelecký oddíl SZS zúčastnil 1.letošního závodu Novoroční trefa v Ostravě. Sešlo se asi 25 střelců z celé republiky. Zřejmě na nás ale dolehla jarní únava, protože se nikomu nedařilo. Nakonec po dlouhém a utrápeném boji vyhrála Lenka Matějná a Jaromíra Nývltová obsadila místo třetí. Můžská část výpravy dopadla o poznání mizerněji. Závod však proběhl v přátelské atmosféře a my máme motivaci pro zlepšení v dalších kvalifikačních závodech.
Před tímto závodem proběhlo předání Českomoravského poháru za rok 2016,který již po třetí obhájila Lenka Matějná z TJ Zora Praha.

střelba

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..