Zvuková střelba – aktuality

O krále a královnu střelců

21.12.2015 – Na posledním předvánočním tréninku jsme si uspořádali takový malý komorní turnaj pro členy oddílu. Pozváni byli všichni, kteří to k nám do klubovny nemají daleko. Sešla se nás jen hrstka, zřejmě na účast měly vliv i blížící se Vánoce. Byl to vyřazovací závod v němž titul Král střelcú získal Tomáš Trnka a titul Královny střelcú v ženách získala Lenka Matějná. Turnaj se se vyvedl, ale na letošní rok bychom rádi navýšili účast alespoň na dvojnásobek!

Memoriál Josefa Kykty

9.1.2016 –  Pár dní po novém roce jsme se vypravili do Ostravy na závod s názvem Novoroční trefa Memoriál Josefa Kykty. Bylo nás sedm, a tak jsme doufali v dobrý výsledek. Konkurence však byla veliká. Závodilo celkem 33 střelcú ve dvou závodních kolech. Střílelo se tentokrát z těžkých pistolí, na které nejsme příliš zvyklí. To se také projevilo také na výsledku, který nebyl nic moc. I tak jsme však dokázali obsadit první místo, když Lenka Matějná porazila svoji největší soupeřku Stanislavu Bartoníkovou z Kyjova. Chlapi se pohužel nepochlapili a v tabulce probadli až hluboko dozadu.

Přerovský Zubr

13.2.2016 – Přerovský Zubr v únoru pro nás byl příležitostí jak si napravit reputaci. I tady závodili velmi silní protivníci z  velkých i malých oddílů z celé republiky. V Přerově se opět závodilo dvoukolově, a s těžkými zbraněmi, jako v Ostravě. Tentokrát Lence štěstí nepřálo a Stáňa zvítězila. Odveta bude doufám u nás v Praze, jen ať se těší! Jaromíra Nývltová skončila na čtvrtém až pátém místě. Nejlepší z našich mužú kategorie B se umístil Jan Schejbal na 6.místě. Ve vloženém závodu (ostatní) se na 4.místě umístil Zdeněk Horský, a na místě pátém Tomáš Zeman. Doufám, že naši muži pořádně potrénují a zlepší se!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..