Poslepu na Olymp

Aneb jak se skupinka nevidomých vydala na kole do Řecka.

Začínáme natáčením pro Českou televizi pro pořad Klíč, s Olgou Fedjukovou, která s námi nakonec pojede až do Bučovic. Start je na Náměstí Republiky a opět to komentuje Jan Smetana, jako loni. Atmosféra je výborná. Přišlo hodně lidí z TJ Zora, včetně předsedy Jelínka. Byla zde ukázka goalballu a showdownu. Sotva jsme vyjeli, zatáhlo se nebe a už na Výtoni nás chytla bouřka. Za chvíli se přehnala, ale v obci Libeř nás zase dohnala. V hospodě, kde se zastavil čas, jsme tak strávili více času, než jsme chtěli a do Divišova jsme přijeli za tmy. Řidiči tandemu byli Dan Springel, Emil Linka, Karel Novotný a Petr Müller st. a se zrakovým handicapem Ivo Budil, Tomáš Peržina, Petr Fábera a dívky Hanka Jetelová a Olga Fedjuková, které se v této etapě střídali. V Divišově byla a oslava 25 narozenin Tomáše Peržiny, kterého znáte pod přezdívkou Perža.

Celou reportáž z cesty naleznete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..